Історичний факультет ТНПУ запрошує на круглий стіл з питань топонімики Тернополя
Історичний факультет ТНПУ

запрошує  на круглий стіл

з питань топонімики Тернополя

Запрошуємо прийняти участь у онлайн круглому столі, який проводить історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка щодо обговорення та напрацювання пропозицій по перейменуванню вулиць Тернополя «Історична топоніміка Тернополя: минуле, пам'ять і міт».

Обговоримо, які топоніми Тернополя повинні назавжди зникнути, а які з'явитися. В ситуації розв'язаної проти нас війни, назви вулиць, що пов'язані з країною-агресором, названі на честь представників культури, яка виховала сучасних вбивць, мародерів і ґвалтівників, які відкрито заявили про плани щодо знищення України і здійснюють геноцид українського народу повинні зникнути з карти Тернополя.

Натомість, слід увічнити захисників України – як окремих героїв, так і цілі військові з'єднання, щоб нові назви вулиць завжди нагадували нам і нашим дітям про те, що зробила Україна і який внесок вніс Тернопіль у боротьбу за наші честь і гідність, за Незалежність країни, за право на існування українського народу.

Зустріч відбудеться онлайн 3 травня, у вівторок о 15.00.
Лінк для підключення http://meet.google.com/mfd-maeu-voo

М.В.Бармак