У ТНПУ відбулась перша зустріч групи взаємопідтримки внутрішньо переміщених осіб
У ТНПУ відбулась перша зустріч

групи взаємопідтримки

внутрішньо переміщених осіб

30 квітня у приміщенні Освітнього хабу ТНПУ English Digital Space відбулася перша зустріч взаємопідтримки для людей, які були вимушені тимчасово змінити місце проживання у зв'язку з бойовими діями.

У рамках програми підтримки від Центру інноваційної освіти «Про.Світ» за сприяння Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка у теплій та невимушеній атмосфері учасники з різних куточків України мали змогу поспілкуватися із психологами-тренерами на актуальні теми.

З групою працювали Галина Гончаровська, кандидат психологічних наук, викладач кафедри психології розвитку та консультування ТНПУ, практикуючий психолог-консультант у напрямку позитивної  психотерапії, член Української спілки психотерапевтів та Ольга Ловись, практичний психолог відділу у справах молоді ТНПУ, аспірантка кафедри психології розвитку та консультування, член ГО «Асоціація психологів вищої школи України», член «Національна психологічна асоціація».

Метою такої групи взаємопідтримки є формування кола однодумців, які мають спільний досвід та можуть у безпечному просторі відверто спілкуватися про свій стан та проблеми, обмін корисною інформацією, отримати допомогу, підтримку, нові знання та досвід.

Планується навчити учасників  емоційній та поведінковій саморегуляції, покращити їхній психоемоційний стан; з’ясувати і надати ресурси для задоволення індивідуальних потреб учасників та членів їхніх родин; підвищити здатність учасників організовувати й контролювати процеси власної життєдіяльності та функціонування своїх родин у процесі інтеграції у реалії територіальних громад, у яких вони перебувають; сприяти розширенню можливостей професійно-особистісної реалізації учасників кожного із членів групи.

Приєднатися можна, зареєструвавшись за покликанням: https://forms.gle/gqQgQ7m2Fs3JFCon6

Наступна зустріч відбудеться в п’ятницю о 17.00.
zustrich hrupy vzaiemopidtrymky4

Деталі будуть повідомлені учасникам.

Пресслужба ТНПУ