Засідання Дослідницького офісу менеджера освіти   "Оцінювання освітнього процесу в умовах воєнного стану" (ФОТО)

Засідання
Дослідницького офісу менеджера освіти
 "Оцінювання освітнього процесу
в умовах воєнного стану"

28 квітня було проведено чергове засідання Дослідницького офісу менеджера освіти, який діє в ТНПУ ім.Володимира Гнатюка. Однак повітряна тривога завадила повністю послухати усіх бажаючих, тому продовження було 29 квітня о 18.00. Тема засідання "Оцінювання освітнього процесу в умовах воєнного стану". Учасників привітала команда офісу, викладачі нашого університету: Боднар О.С., Бойко М.М., Винничук О.Т.

Спочатку з великим хвилюванням всі слухали директора закладу загальної середньої освіти з м.Бучі. Хіба можна без сліз чути про те, скільки загинуло учнів, педагогів, як знищили школу? Проте школа працювала. Про всі проблеми освітнього процесу та оцінювання його якості розповіла к.п.н., директор Літкевич Алла Миколаївна. Зокрема, як учні евакуювались, як пристосовувались педагоги до нових умов, як повернулись у розбиту школу і зараз її відновлюють, і в яких умовах здійснюється контроль за освітнім процесом.

Виступ Літкевич А.М., к.п.н., директора закладу освіти з Бучі

Не менш тривожною була розповідь директора Богодухівської гімназії Харківської області Михасюк Оксани Костянтинівна, яка у своєму виступі пояснила алгоритм здійснення психологічного супроводу контрольно-оцінювальної діяльності та описала особливості дистанційного навчання в умовах безперервних сирен та звуків вибухів з дотриманням правил безпеки. Попри вибухи, повітряні сирени, освітній процес педагоги проводили по можливості.

Виступ Михасюк О.К., к.п.н., директора Богодухівської гімназії Харківської області

Виступ Сивака О.І., заступника директора фахового коледжа Східноєвропейського університету(м. Черкаси)

Великий інтерес викликав виступ заступника директора ЗОШ №14 імені Богдана Лепкого Горішної Оксани Мирославівни. У своєму виступі вона оприлюднила результати анкетування 350 учнів та обґрунтувала різні позиції учнів щодо якості психологічного супроводу освітнього процесу.

Д.п.н., професор Боднар О.С. розповіла про особливості застосування елементів комунікаційного менеджменту в освітньому процесі в умовах воєнного стану та різні техніки та прийоми ефективної комунікації з учнями під час уроків, механізми підтримки позитивного налаштування на процес навчання навіть у недостатньо комфортних умовах.

Учасники засідання Дослідницького офісу

Учасники виступів наводили свої приклади підтримки учнів в індивідуальному та колективному форматі. Серед учасників: магістри нашого університету, науковці та керівники закладів освіти з Херсона, Львова, Харкова, Києва, Черкас, Луцька, Тернополя. Зустріч була теплою і хвилюючою. Всі загадали про те, щоб зустрітись швидко після перемоги.

Все буде Україна!

До наступних зустрічей у форматі Дослідницького офісу менеджера освіти!

О.Боднар