Успішне завершення практики студентами-аналітиками ТНПУ (ФОТО)

Успішне завершення практики

студентами-аналітиками ТНПУ

Якісні знання та практичні вміння – таке гасло є незмінним для нашого університету, навіть в умовах воєнного стану.

Здобувачі освітньої програми «Аналітика суспільних процесів» спеціальності 033 «Філософія» з 4.04 до 30.04. 2022 року проходили фахову практичну підготовку, відповідно до навчальних планів.

Магістранти-аналітики  пройшли педагогічну практику на випусковій  кафедрі філософії та суспільних наук ТНПУ, практикуючи викладання різних суспільних дисциплін. Методистами із суспільних дисциплін були доценти кафедри філософії та суспільних наук Морська Н.Л., Литвин Л.М., Поперечна Г.А., а з педагогіки і психології – доцент кафедри психології Кальба Я.Є. Магістранти із задоволенням працювали з студентами університету, практикували різні інтеракції та провели цікавий виховний захід.

Магістранти звітують про проведений захід

Презентація результатів практики магістрантами мАСП-13

Третьокурсники-аналітики пройшли пропедевтичну практику в Управлінні стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради, де керівником практики був начальник управління – Дейнека Ю. П. – стейкголдер освітньої програми «Аналітика суспільних процесів». Методистом від кафедри філософії та суспільних наук була доцент Морська Н.Л. Практиканти мали цікаві лекції,  ознайомились із специфікою аналітичної роботи та виконали невеликі аналітично-дослідницькі завдання. Також студенти  мали змогу поєднати проходження практики із волонтерською діяльністю на базі Туристично-інформаційного центру міста Тернополя, де реєстрували внутрішньо переміщених осіб і допомагали з проведенням екскурсій.

Презентація результатів практики студентами третього курсу

Магістранти звітують про проведені заняття

За планом відбулись підсумкові конференції з практики, де здобувачі вищої освіти представили підготовлені матеріали практики, презентували свою роботу у вигляді фото- та відеозвітів  і поділились враженнями від проходження практики.

Дружня атмосфера під час звітної конференції.
Дружня атмосфера під час звітної конференції

Сьогодні наше навчання – це: НАВЧАННЯ ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ!

Усе буде УКРАЇНА!

Доцент Морська Н.Л.