У медіашколі ТНПУ «В етері» розповіли про мистецтво фотографії (ФОТО)

У медіашколі ТНПУ «В етері»

розповіли про мистецтво фотографії

У середу, 4 травня, відбувся черговий вебінар онлайн-медіашколи “В етері” на тему: «Мистецтво фотографії. Як за допомогою фото збільшити аудиторію».

Спікерами виступали наші талановиті студентки 4 курсу спеціальності журналістики: Тетяна Панченко – фотографиня й SMM-спеціалістка, та Міла Орлик – фотографиня. Конференція відбулась під керівництвом кандидатки технічних наук, доцентки кафедри журналістики ТНПУ Йордан Ганни Мирославівни.

Вступна частина конференції.
Вступна частина конференції

Розмову розпочала Міла Орлик, вона розповіла простими словами про фотографічне та поділилась з усіма своїм досвідом.

Дівчина зізналась, що вже понад 3 роки фотографує та позиціонує себе як «curly photographer», чим самим зробила себе більш впізнаваною фотографинею. Подала трішки теорії про фотографію, але більше свій виступ акцентувала на прикладах з власних робіт.

Міла розповіла про тренди, які вони є, як саме вони задаються та змінюються. Поділилась порадами, про те як розпочати працювати фотографу-початківцю. Від дівчини лунало багато порад з чого починати, як організувати свою працю та де шукати натхнення.

Розповідь про сучасні тренди

«Мені було страшно починати, мені страшно і зараз. Але це нормально, бо ми люди! Пробуйте, експериментуйте, надсилайте свої світлини скрізь і одні двері точно відкриються для Вас!» - такими словами Міла Орлик завершила свій виступ.

Порада від Міли Орлик

Тетяна Панченко в свою чергу також розповіла про свої роботи, власну організацію та поширення світлин. Про те, як починала та який шлях пройшла.

«Я фотографую від предметки до усмішки», - поділилась спікерка і продовжила свій виступ.

Дівчина розповіла цінні поради, як за допомогою фото збільшити аудиторію. Пояснила, що таке вірусний контент та як його створювати. Поділилась тим, як можна зловити хвилю популярності.

Розповідь Тані, про вірусний контент.
Розповідь Тані, про вірусний контент

Поради, як організувати фотозйомку

Після розповіді про поради, як організовувати фотозйомку запропонувала учасникам медіашколи цікаве завдання: продумати свою фотосесію, від ідеї до реалізації. Усі присутні мали час підготуватись до завдання та поділитись своїми ідеями. Дівчата давали цінні поради, як можна втілити усі ідеї та дякували за оригінальність.

Цікавим бонусом для усіх присутніх було те, що обидві фотографині Таня та Міла, вирішили подарувати 2 зйомки за активність. Тому студентам медіашколи «В етері» випала чудова нагода отримати фотозйомку від Міли Орлик або Тетяни Панченко.

Під час конференції кожен міг запитати поради, розповісти про себе, а головне - почути цікаву інформацію.

Студентка ЖУР-3
Олеся Липчак