Спільне засідання гарантів освітніх програм на факультеті фізичного виховання ТНПУ
Спільне засідання
 гарантів освітніх програм
на факультеті фізичного виховання ТНПУ

Спільне засідання гарантів освітніх програм за напрямом підготовки 014.11 Середня освіта (фізична культура), 017 Фізична культура і спорт галузі знань 01 Освіта/Педагогіка та стейкхолдерів.

На факультеті фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка у комбінованому форматі (онлайн-офлайн) відбулось засідання гарантів освітніх програм за напрямом підготовки 014.11 Середня освіта (фізична культура), 017 Фізична культура і спорт галузі знань 01 Освіта/Педагогіка та стейкхолдерів.

У засідання прийняли участь гаранти освітніх програм, викладачі і студенти факультету, керівник відділу акредитації та ліцензування ТНПУ Ольга Пежинська. Як стейкхолдери на зустрічі були присутні керівник управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради Микола Круть, керівник комітету фізичного виховання і спорту МОН України (філія) Олександр Бірюков, начальник відділу розвитку спорту, управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради Валерій Кравчук, директори спортивних шкіл Світлана Крикончук, Олександр Куриляк, директор ліцею спортивного профілю Василь Івегеш, спеціаліст з фізичного виховання Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Борис Климчук, керівники обласних спортивних федерацій, вчителі фізичної культури та інші фахівці галузі.

Усі запрошені долучилися до обговорення важливих питань щодо викладання освітніх компонентів, надали вичерпну оцінку проєктів освітніх програм (2022 р.), висловили думки щодо сучасних вимог до компетентностей випускників. Важливими були висловлені стейкхолдерами рекомендації щодо вдосконалення освітніх програм, які будуть взяті до уваги.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам засідання за можливість формування ефективної платформи для подальшого вдосконалення освітнього процесу. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Декан факультету фізичного виховання
Андрій Огнистий