У ТНПУ  відбувся черговий вебінар онлайн-медіашколи "В Етері" на тему "Дедлайни: як усе встигати" (ФОТО)
У ТНПУ  відбувся вебінар медіашколи "В Етері"

на тему "Дедлайни: як усе встигати"

У середу, 11 травня, відбувся черговий вебінар онлайн-медіашколи "В Етері" на тему "Дедлайни: як усе встигати". Керівницею заходу виступила кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри журналістики ТНПУ Галина Синоруб.

Спікерки зустрічі:
- Вікторія Заблоцька (віцепрезидентка терміну 21.22 з маркетингу у Відокремленому Підрозділі ВМГО «АЙСЕК в Україні» у м.Тернополі, стажерка-журналістка програми «Загублений світ» на телеканалі «2+2», студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика» ТНПУ),
- Юлія Нагорна (прес-секретарка департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації, аспірантка спеціальності «Журналістика» ТНПУ),
- Леся Голояд (керівниця Молодіжного медіацентру громади та прес-секретарка Української асоціації молодіжних рад, аспірантка спеціальності «Журналістика» ТНПУ)
розповіли про власний досвід управління часом, власний досвід у цьому та як все встигати, якщо у тебе багато сфер життя.

У результаті цього заходу слухачі ознайомилися з новими способами планування часу, лайфхаками його раціонального розподілу. Учасникам були запропоновані нові цифрові технології, програми, що допомагають заощаджувати час в процесі перегляду новин (відфільтровувати медіа), для планування справ та нагадування про події - Google Calendar.

Вивчення Google Calendar

Обговорення

як не потонути в інформаційному потоці
 Як не потонути в інформаційному потоці

У підсумку Галина Синоруб наголосила на проблемі ілюзії часу та втраті його відчуття, що часто відбувається при використанні соціальних мереж для комунікації чи пошуку інформації. Керівниця зазначила, що важливо знаходити час на те, що робить нас щасливими!

Завершився вебінар позитивним зворотнім зв’язком від учасників - словами подяки за корисні поради та запропоновані рекомендації.

Нагадаємо, що онлайн-медіашкола «В Етері» – освітній проєкт кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, метою якого є надати можливість старшокласникам та усім охочим спробувати себе в ролі журналіста й опанувати основи медіадіяльності.

В.Заблоцька