Кафедра психології розвитку та консультування ТНПУ долучилася до мобільного онлайн-лекторію МАН України (ФОТО)

Кафедра психології розвитку
та консультування ТНПУ
 долучилася до мобільного
онлайн-лекторію МАН України

Доцентка кафедри психології розвитку та консультування, факультету педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Зоряна Адамська долучилася до мобільного лекторію, ініційованого МАН України.

Зокрема, 10 травня для слухачів Теребовлянської, Лановецької та Тернопільської філій Тернопільського обласного відділення МАН України було прочитано інтерактивну онлайн-лекцію з психології на тему: «Відверто про маніпулювання».

Під час лекції учасники ознайомилися зі змістом поняття «маніпулятивний вплив», проаналізували характеристики об'єктів та суб'єктів процесу маніпулювання, працюючи в групах, поділилися власним досвідом і визначили основні ознаки та причини маніпулювання.

Характеристика маніпульованих

Типологія маніпуляторів

Робота в Mentimeter.
Робота в Mentimeter

Обговорення групових напрацювань

На завершення викладачка наголосила слухачам на актуальності дослідження проблеми психології маніпулювання.

Доцентка кафедри психології
розвитку та консультування