Освітній фронт студентів ТНПУ

У такий важкий для України час тримаємо, розвиваємо також і освітній фронт, бо він важливий завжди!

Ми студенти факультету педагогіки і психології, групи СР-21 та СРст-11 у рамках вивчення курсу «Соціальна робота в сфері зайнятості» під керівництвом доцента кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Галини Михайлівни Олійник активно, творчо працювали на кожному занятті.

Студенти групи СР-21 та СРст-11 під час вивчення курсу «Соціальна робота в сфері зайнятості» поглибили свої знання

Нарешті надійшов час до захисту індивідуального навчально-дослідного завдання на актуальні теми: безробіття, соціально-економічні наслідки та перспективи його зменшення, основні напрямки щодо запобігання його розширення та зростання зайнятості. Студенти презентували також роботи, в яких розкривали ринок праці, особливості трудового колективу, основні напрямки політики зайнятості, шукали шляхи подолання бідності в Україні.

Студенти презентують свої напрацювання

Пропонуємо шляхи подолання безробіття в Україні

Захист індивідуального навчально-дослідного завдання на актуальну тему

Майбутні соціальні працівники та доцент кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Олійник Г. М.

Із початком військових дій в Україні дані питання  зазвучали по – особливому:  потребують ретельного вирішення. Саме тому вивчення курсу для нас є актуальним, цікавим і професійно необхідним для подальшої фахової реалізації та наданні кваліфікованої допомоги безробітним, соціально-незахищеним категоріям у нових реальних умовах. Війна не стала перешкодою для забезпечення якісного освітнього процесу  в ТНПУ ім. В. Гнатюка.  Ми добре розуміємо, наскільки важливо в умовах сьогодення бути висококваліфікованим  спеціалістом, якому будувати майбутнє нашої держави. Разом до перемоги! Україна понад усе!

Студентка групи СР-21

Атаманчук Уляна