Кафедра журналістики ТНПУ запрошує до фахової дискусії!

Кафедра журналістики ТНПУ

запрошує до фахової дискусії!

Комісія з журналістської етики  у партнерстві з  кафедрою журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка  17 травня о 12.00  проведуть фахову дискусію «Конструктив регіональних ЗМІ в контексті етичних стандартів: реалії та перспективи»

До участі в заході запрошуються журналісти, викладачі і студенти
українських університетів, члени Комісії з журналістської етики.

Модераторка – Наталія Поплавська, докторка філологічних  наук, професорка, завідувачка кафедри журналістики ТНПУ.

Під час дискусії передбачено обговорення таких питань.

1. Етичні виклики для журналістів в умовах війни (Діана Дуцик, заслужена журналістка України, членкиня Комісії з журналістської етики, виконавча директорка Українського інституту медіа та комунікації, викладачка Могилянської Школи Журналістики).

2. Як журналісту якісно
працювати під час війни, як бути корисним своїй аудиторії та перспективи регіональної конструктивної журналістики (Василь Тракало, голова Тернопільської обласної організації Національної спілки журналістів України, головний редактор громадсько-політичної газети Бучаччини «Нова доба»; Юлія Винокур, генеральний директор телекомпанії «ТV-4», заслужена журналістка України; Наталія Ковтун, керівниця Українського радіо Тернопільської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України, Тетяна Тарасенко, заступниця голови Тернопільського прес-клубу, Олександр Вільчинський, журналіст газети «Вільне життя+», кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики ТНПУ, Зоряна Мурашка, головна редакторка «Домашньої газети», журналістка газети «Вільне життя+»; Юлія Іноземцева, журналістка медіакорпорації RIA: онлайн-видання "20 хвилин" та газети РІА Плюс).

Вітається активна дискусія і додаткові запитання під час заходу.

Реєстрація обов’язкова!
(https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6PbczIgJLN-a2N3_UlqqrFRLZVybdM6fyvDaya9DrSRKuNg/viewform )

Лінк на приєднання надішлемо на електронну пошту.

кже

Комісія з журналістської етики
 – орган саморегуляції роботи журналістів та редакцій, який дозволяє обговорювати та пропонувати шляхи вирішення конфліктних ситуацій, базуючись на єдиному стандарті роботи – Кодексі етики українського журналіста.

Поплавська Н
. М.