IV Міжнародна наукова конференція «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід»   відбулась у ТНПУ (ФОТО)

IV Міжнародна наукова конференція
«Ціннісні орієнтири в сучасному світі:
теоретичний аналіз та практичний досвід»
  відбулась у ТНПУ

13-14.05.2022 р. кафедра філософії та суспільних наук та Центр аналітики суспільно-гуманітарної сфери ТНПУ ім. В.Гнатюка у очно-дистанційному режимі провели IV Міжнародну наукову конференцію «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід».

Співорганізаторами виступили:
Міністерство освіти і науки України,
Тернопільська обласна рада,
Тернопільська обласна державна адміністрація,
Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації,
Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди,
Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Czᶒstochowie,
Wyższa Szkoła Lingvistyczna w Czᶒstochowie,
Університет Humanitas (Сосновець, Польща),
Стамбульський фонд науки і культури (Туреччина),
Остравський університет (Чехія).

Перед початком роботи Міжнародної конференції усі присутні вшанували пам’ять загиблих захисників та безвинно убієнних мирних жителів України хвилиною мовчання…

Відкрив роботу конференції ректор ТНПУ, доктор філософських наук, професор Буяк Богдан Богданович, який привітав учасників конференції і акцентував на актуальності теми. Також ректор зазначив, що конференція відбувається уже вчетверте і в умовах воєнного стану є особлива важливість її проведення, адже сьогодні освіта і наука тримають особливий гуманітарний фронт.

Відкриття Міжнародної конференції ректором ТНПУ Буяком Б.Б.

На пленарному засіданні було заслухано доповіді провідних науковців України та закордону, зокрема:
Саїда Юдже, виконавчого директора та Ільхама Міраджа, доктора фізико-математичних наук, професора, заступник виконавчого директора Стамбульського фонду науки і культури (Туреччина),
Олега Данильяна, доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри філософії та Юрія Калиновського, доктора філософських наук, професора, професора кафедри філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,
Андрія Гриценка, доктора економічних наук, професора, академіка
Національної академії наук України, заступника директора з наукової роботи Державної установи «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України»,
Миколи Бармака, доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри історії  України, археології та спеціальних галузей історичних наук Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира  Гнатюка,
Вікторії Небрат, доктора економічних наук, старшого наукового співробітника,
завідувача відділу економічної історії Державної установи «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України»,
Володимира Шевчука, доктора економічних наук, професора, Національної академії статистики, обліку та аудиту,
Олександри Янкович, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка,
завідувача кафедри ранньої освіти, спеціальної педагогіки та ресоціалізації Куяво-Поморської вищої школи,
Василя Шендеровського,
доктора  фізико-метематичних наук, професора,  провідного наукового співробітника Інституту фізики Національної академії наук України та Олени Полевецької, інженера Інституту фізики Національної академії наук України.

Доповіді партренів зі Стамбульського центру науки і культури
Доповіді партнерів зі Стамбульського центру науки і культури

Доповідь професора ТНПУ Миколи Бармака

Модератором пленарного засідання була Наталія Морська, кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри філософії та суспільних наук, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, докторантка Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.

Відкриття Міжнародної конференції ректором ТНПУ Буяком Б.Б.
Модерує конференцію Морська Н.Л.

Міжнародна конференція стала платформою для понад 150 зацікавлених науковців, які осмислювали питання цінностей і ціннісних орієнтацій у різних суспільних сферах, зокрема крізь призму сучасної воєнної агресії Російської Федерації. Тези доповідей будуть відображені у збірнику матеріалів конференції. Учасники конференції отримають іменні сертифікати, які засвідчать участь у науковому заході.

Учасники Міжнародної конференції.
Учасники Міжнародної конференції

Оргкомітет висловлює щиру подяку всім, хто в такий непростий час зміг долучитися до роботи конференції.

Доцент Наталія Морська