У бою за Україну загинув випускник ТНПУ (ФОТО)
У бою за Україну загинув випускник ТНПУ

Шановна академічна спільнота ТНПУ, викладачі та випускники!

Схилімо голови у скорботі і пошані: наш колишній випускник, а згодом солдат-доброволець Віктор Стасюк загинув, захищаючи Батьківщину.

У перших числах березня Віктор Михайлович пішов на фронт, служив оператором протитанкового відділення 3-го механізованого батальйону 115 бригади. Він отримав смертельне осколкове поранення, від якого не врятував навіть бронежилет.

Віктор Стасюк свіча

Віктор Миколайович Стасюк народився 23 лютого 1967 року. Свого часу служив у Військах радіаційного, хімічного та біологічного захисту в Угорщині. Закінчив наш Тернопільський педінститут, вчителював у школі м.Чортків. Як повідомляє видання lannews, згодом певний час жив і працював за кордоном. Батько трьох дітей. Останнім часом проживав з 85-річною матір’ю, опікувався нею.

У час небезпеки для країни він вчинив гідно і загинув, як герой.

Нехай пам'ять про Віктора буде пічною!

Ховатимуть Віктора, як тільки з’явиться можливість вивезти тіло з-під обстрілів та з дотриманням усіх правил воєнного часу.

Пресслужба ТНПУ