Підтримуємо молодь – підтримуємо майбутнє!  Викладачі ТНПУ  в журі  І міського наукового марафону StepUp (ФОТО)

Підтримуємо молодь – підтримуємо майбутнє!

Викладачі ТНПУ
 в журі

І міського наукового марафону StepUp

Доценти кафедри інформатики та методики її навчання Балик Н.Р. та Барна О.В. взяли участь у роботі журі І міського наукового марафону StepUp, де в секції «Комп’ютерно-математична» свої наукові розвідки представили  11 учасників із шкіл м. Тернополя.

Вітальне слово журі.
Вітальне слово журі

Головна ідея марафону

На підсумковій імпрезі марафону науковиці університету відзначили високий рівень наукових робіт учасників та учасниць, їх прикладний та дослідницький характер, творчий підхід та глибокі знання в обраній галузі.

Учасники заключного етапу марафону

Конкурсні роботи учасників марафону

Вітаємо переможця Солтиса Дениса Володимировича, учня
11-Б класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області та його наукового керівника Возну Марію Степанівну  – учительку математики, вчителя-методиста зазначеної школи із перемогою у конкурсі робіт фізико-математичного спрямування!

Для усіх учасників секції на фізико-математичному факультеті буде проведено майстер-клас з питань інновацій в наукових дослідженнях у галузі та екскурсію-майстерку в STEM-центрі ТНПУ. Учасники та учасниці отримали також запрошення до навчання на спеціальностях у ТНПУ, які пов’язані із ІТ та математикою.

Доценти Барна О.В., Балик Н.Р.