День вишиванки в ТНПУ: стоїмо на захисті наших духовно-культурних кордонів (ВІДЕО. ФОТО)
День вишиванки в ТНПУ: стоїмо на захисті

наших духовно-культурних кордонів

Традиційно в травні День вишиванки академічна родина ТНПУ відзначає яскраво і весело.

Цьогоріч колорит свята змінився, проте ми не віддамо рашистам-загарбникам жодного дня радості!

Сьогодні перед головним корпусом ТНПУ до працівників та студентів нашого університету долучилися студенти Української академії лідерства (київський та маріупольський осередки), тернополяни та гості нашого чудового міста, щоб разом вшанувати вишиванку - духовний оберег українців.

Нас єднає нитка вишивана

Усі разом під акомпанемент студентів факультету мистецтв співали українські пісні, і серед знайомих з дитинства українських мелодій особливим настроєм виділялися патріотичні пісні наших захисників. А в інтернеті піснями і візерунками до нас долучилися випускники. Бо пісня - теж зброя!

Не хилися, червона калина, маєш білий цвіт
Не хилися, червона калино, маєш білий цвіт,
Не журися, славна Україно, маєш добрий рід!

Українські берегині

Щирі посмішки і здивовані погляди, дрібнесенькі хрестики і пухнасті кутасики невтомно зберігалися тисячами фото. Адже навіть у час війни вишиванка зміцнює віру і наближає нашу перемогу.

На сторожі наших традицій

ТНПУ гідно тримає стрій і підтримує національний дух, невтомно працюють наші волонтери. Сьогодні для усіх був незабутній день духовного єднання завдяки вишиванкам.

Гарний настрій кличе у танок

Вишивана родина ТНПУ

Більше світлин дивіться в альбомі День вишиванки в ТНПУ - 2022