У ТНПУ провели Медіафестиваль «Разом до перемоги!» (ФОТО))

У ТНПУ провели Медіафестиваль

«Разом до перемоги!»

19 травня о 11.00 відбулось підведення підсумків Відкритого медіафестивалю «Разом до перемоги!», організаторами якого були студенти і викладачі кафедри журналістики, а модераторами – доцентки кафедри журналістики Тетяна Решетуха та Ганна Йордан.

З вітальним словом до присутніх звернулися завідувачка кафедри журналістики професор Наталія Миколаївна Поплавська та декан факультету філології і журналістики Тетяна Пилипівна Вільчинська.

Участь у медіафестивалі взяли студенти різних спеціальностей нашого університету та студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола міста Тернополя. Всього було подано близько 30 робіт за різними напрямками: відео та фотоматеріали, журналістські публікації та проєкти, банери для соціальних мереж тощо.

Представлення студентських робіт розпочала студентка кафедри журналістики 4 курсу Христина Вояк, продемонструвавши свою відеороботу, яка присвячена діяльності волонтерського центру ТНПУ. Далі студентка 4 курсу спеціальності журналістика Софії Ковалко представила у жанрі сторітелінгу через історію однієї людини, третьокурсниці-журналістки Вікторії Стрілець, показала як змінилось життя після 24 лютого 2022 року.

Христина Вояк

Студентка кафедри журналістики 4 курсу Христина Вояк демонструє свою відеороботу, яка присвячена діяльності волонтерського центру ТНПУ

Особливо хочеться відзначити такі роботи: соціальний проєкт третьокурсниці Юлії Іноземцевої «Підприємець – це не тільки про гроші», серію фоторобіт «Серце з Україною» четвертокурсниці-журналістки Міли Орлик, відео студентів факультету мистецтв «З Україною у серці» та другокурсників групи Жур-2 факультету філології і журналістики.

Серія фоторобіт  М. Орлик

Презентація серії фоторобіт «Серце з Україною» четвертокурсниці-журналістки Міли Орлик

Це не повний перелік усіх представлених робіт. Були ще банери для соцмереж (Ірина Коцюба, Юлія Варчук), відео для соціальних мереж (Тетяна Панченко, Мила Орлик), відеоробота «Війна і ми» (Вікторія Заблоцька), відеосюжети (Олена Чепіль), есе (студенти Галицького коледжу) та багато інших цікавих і неповторних робіт.

Представлення соціального проєкту «Підприємець – це не тільки про гроші» третьокурсниці Юлії Іноземцевої

Особливою родзинкою зустрічі стала віртуальна екскурсія-експромт Христини Вояк волонтерським осередком ГО «Vatra», який формує тактичні аптечки для наших захисників.

Учасники
Учасники медіафестивалю «Разом до перемоги»

Дякуємо кожному, хто долучився до медіафестивалю!

Ми – найкращі! А Ви з нами?)

Студентка групи Жур-3 факультету філології і журналістики
Ольга Касько,