Волонтерський центр ТНПУ презентували на освітянському Національному Круглому столі  (ФОТО)

Волонтерський центр ТНПУ презентували
на освітянському
Національному Круглому столі

Національний круглий стіл «Українські Заклади вищої освіти під час війни: історії очевидців, думки лідерів, роздуми про майбутнє» відбувся  20 травня у дистанційному форматі. Організували захід Сумський національний аграрний університет спільно з Інноваційним університетом.

Попри воєнний час, до круглого столу змогли долучитися представники ЗВО з різних областей України.  Програма зустрічі містила три блоки.

Програма заходу

Ректор ТНПУ Богдан Богданович Буяк презентував колегам  напрямки Волонтерського центру ТНПУ, цілі, досягнення та зауважив, що робота триває щоденно задля наближення Перемоги. Доповідь ректора увійшла до третього блоку конференції, що має назву: «Університети та волонтерська діяльність».

Богдан Богданович про роль освіти у воєнний час

Учасники конференції.

Учасники конференції

Фотофакт із доповіді ректора.
Фотофакт із доповіді ректора

Про діяльність центру