На засіданні ректорату ТНПУ обговорено особливості розгляду мотиваційних листів вступників та вступу в магістратуру (ФОТО)

На засіданні ректорату ТНПУ обговорено
особливості розгляду мотиваційних листів
вступників та вступу в магістратуру

Сьогодні, 20 травня 2022 р., у ТНПУ відбулося планове засідання ректорату. На початку засідання ректор проф.Б.Буяк повідомив, що роботу Волонтерського центру ТНПУ успішно презентовано на освітянському Національному круглому столі та подякував за роботу усім причетним.

Виступ ректора

Проректор з навчально-методичної роботи доктор педагогічних наук проф.Гевко І.В. детально проінформував присутніх про особливості розгляду мотиваційних листів при вступі у ТНПУ.

Відповідно до чинного законодавства університет самостійно розробляє форму мотиваційних листів та критерії їх розгляду. Для розробки положення, яке б регламентувало розгляд мотиваційних листів в університеті створено комісію у складі:

Гевко І. В. - голова комісії, проректор з навчально-методичної роботи;

Генсерук Г. Р. - завідувач кафедри інформатики та методики її навчання;

Бачинська Г. В. - завідувач кафедри загального мовознавства і слов'янських мов;

Синоруб Г. П. - доцент кафедри журналістики;

Свистун Н.О. - доцент кафедри загального мовознавства і слов'янських мов;

Окрім, цього на факультетах створено комісії із розгляду мотиваційних листів для вступників на основі повної загальної середньої освіти, обов'язки розгляду мотиваційних листів вступників у магістратуру покладено на фахові комісії, які відповідно приймають фахові іспити. Ігор Васильович представив докладну презентацію, слайди якої наведено нижче.

презентація

Невдовзі будуть розроблені взірці документів та інструкції, які можна буде переглянути на сайті ТНПУ.

Учасники також обговорили актуальні питання завершення навчального семестру, профорієнтації, роботи літніх таборів на базі ТНПУ, трудової дисципліни в умовах повномасштабної рашистської агресії, графіку відпусток, роботи у літній період тощо.

Пресслужба ТНПУ