Відбулася чергова щорічна конференція «Франкофонія в умовах глобалізації і полікультурності світу», організована кафедрою романо-германської філології ТНПУ

19 травня 2022 року відбулася чергова щорічна конференція «ФРАНКОФОНІЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ І ПОЛІКУЛЬТУРНОСТІ СВІТУ», організована кафедрою романо-германської філології ТНПУ. Засідання проводилися в онлайн-режимі з використанням платформи «ZOOM».

Конференція «ФРАНКОФОНІЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ І ПОЛІКУЛЬТУРНОСТІ СВІТУ» проводиться на факультеті іноземних мов вже вчетверте і збирає десятки фахівців, що займаються дослідженням широкого спектру проблем мовознавчих та педагогічних досліджень. Тези учасників конференції опубліковані у Збірнику матеріалів, сертифікати надіслані на електронні пошти учасників.

Робота конференції відбувалася за п’ятьма напрямами: «Сучасні проблеми лінгвістичних досліджень», «Культурологічний чинник у вимірі вивчення іноземної мови», «Когнітивні аспекти порівняльного літературознавства, типологічного та зіставного мовознавства», «Лінгвокультурні та міжкультурні особливості перекладу в умовах глобалізації», «Сучасні інноваційні освітні технології в методиці навчання іноземної мови і полікультурної комунікації».

Тематика цьогорічної конференції викликала неабиякий інтерес саме у студетнів першого-другого курсів навчання, які з ентузіазмом презентували свої доповіді.
У заключному слові завідувач кафедри Ольга Василівна Косович відзначила високий рівень організації, професіоналізм та технічніть виступів та висловила надію зустрітись наступного року вже оффлайн у стінах ТНПУ.

Вельми вдячні усім спікерам за участь у такий непростий для України час.

Кафедра романо-германської філології ТНПУ

онія в умовах глобалізації і полікультурності світу