В освітньому хабі ТНПУ відбулося планове засідання вченої ради університету (ФОТО)

В освітньому хабі ТНПУ відбулося
планове засідання вченої ради університету

24 травня 2022 року в освітньому хабі «English Digital Space» під головуванням ректора університету Богдана Буяка відбулось планове засідання вченої ради ТНПУ. Засідання проходило в режимах офлайн та онлайн.

«Про організацію та перспективи освітнього процесу на факультеті іноземних мов» інформували декан факультету Микола Кебало та голова комісії НМР університету Оксана Вербовецька.

Слово має М.Кебало

Більше сввітлин запрошуємо переглянути в
альбомі

Як відзначив Микола Степанович, сьогодні на факультеті навчається понад 700 студентів денної та заочної форм навчання. Навчання здобувачів здійснюється за 4 освітньо-професійними програмами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, 7 освітньо-професійними програмами другого (магістерського) рівня та однією освітньо-науковою програмою третього рівня вищої освіти.

Відкритість освітнього процесу забезпечується наявністю на сайті ТНПУ у відповідних рубриках освітніх програм, їхніх проєктів з анкетами для пропозицій, каталогів вибіркових дисциплін, силабусів освітніх компонентів. На інформаційному порталі розміщено усю необхідну інформацію для забезпечення освітнього процесу.

Дистанційне навчання на факультеті відбувається із застосуванням мультимедійних технологій із використанням платформ ZOOM, Google Meet, Big Blue Button, електронної пошти, програми Viber та платформ MOODLE, Google Classroom. Для досягнення динамічності й інтерактивності в освітньому процесі викладачі впроваджують такі форми й методи роботи: дискусії, міні-проєкти, обмін думками, ментальні карти, портфоліо, «кейс-стаді», ділові ігри, методичний театр, інтерактивні начальні платформи Quizziz, Quizlet, онлайн дошки Padlet, Jam Board тощо. Крім цього, використовуються підручники та онлайн-ресурси українських та закордонних видавництв («Pearson», «Netzwerk», «Express Publishing» та ін.).

Викладачі разом зі студентами беруть участь у міжнародних проєктах: Еразмус+ (CBHE) «MultiEd», Erasmus + (KA 107) з Університетом Мармара (м. Стамбул), «Україна–Польща: міжкультурний діалог у контексті професійного розвитку молоді», «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», «Шкільний вчитель нового покоління», проєкт Гете-інституту DLL та ін.

Представники факультету іноземних мов

Науково-педагогічні працівники факультету щорічно підвищують рівень професійної кваліфікації не тільки в українських ЗВО, а й за кордоном - у закладах Німеччини, Естонії, Туреччини, Польщі, Словаччини, Чеської Республіки. Підвищенню професійної майстерності сприяє також проходження курсів на відкритих онлайн-платформах (Coursera, EdEra, Prometheus).

У контексті сучасних вимог НПП і здобувачі вищої освіти беруть участь в академічній мобільності – зовнішній та внутрішній (лекторій університету м. Геттінгена (Німеччина), відкритий онлайн-лекторій ТНПУ). За програмою семестрової академічної мобільності навчалися загалом 38 студентів, у 2021–2022 н.р. – 5 (ЗВО Польщі, Чеської Республіки, Німеччини, Румунії, Австрії). Студенти залучаються до участі в міжнародних і всеукраїнських конференціях, олімпіадах, конкурсах, профорієнтаційних заходах тощо (4 студенти – призери наукових конкурсів у 2021 р.).

голова комісії НМР університету Оксана Вербовецька.
Голова комісії НМР університету Оксана Вербовецька

Під час обговорення

Крім основних питань, члени ради розглянули і інші робочі питання.

Зокрема, за підсумками голосування, присвоєно
вчене звання професора:

- Боднар Оксані Ігорівні (кафедра загальної біології та методики навчання природничих дисциплін);

- Гроду Івану Миколайовичу (кафедра математики та методики її навчання);

- Клішу Андрію Богдановичу (кафедра історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук);

- Онишківу Зіновію Михайловичу (кафедра педагогіки і методики початкової освіти);

- Савелюк  Наталії Михайлівні (кафедра психології);

- Шпак Марії Мирославівні (кафедра психології розвитку та консультування).

Вчене звання доцента
присвоєно:

- Головацькій Юлії Богданівні (кафедра теорії і практики перекладу);

- Петриці Петру Миколайовичу (кафедра  фізичного виховання);

- Рублевській Наталії Володимирівні (кафедра образотворчого мистецтва дизайну та методики їх навчання);

- Сопотницькій Олені Валеріївні (кафедра теоретичних основ і методики фізичного виховання);

- Чень Ірині Богданівні (кафедра загальної біології і методики навчання).

Теплі вітання від ректора проф.Б.Буяка

Вітаємо усіх причетних з присвоєнням вчених звань! Бажаємо нових наукових та особистих звершень, мирного неба всій Україні. Працюємо максимально продуктивно задля наближення перемоги!

Пресслужба ТНПУ