Консультація студентів випускних курсів кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва ТНПУ щодо вступної кампанії у магістратуру (ФОТО)

Консультація студентів випускних курсів
кафедри музикознавства
та методики музичного мистецтва ТНПУ
щодо вступної кампанії у магістратуру

26 травня на факультеті мистецтв відбулася консультація щодо вступу у магістратуру студентів випускних курсів кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва ТНПУ ім. В.Гнатюка.

Під час спілкування асистент кафедри Спольська Олена Володимирівна ознайомила здобувачів вищої освіти із етапами вступної кампанії та ключовими моментами.  На зустрічі було обговорено питання про складання вступних творчих іспитів, які є невід'ємними на кафедрі музикознавства та методики музичного мистецтва, адже саме вони демонструють майстерність майбутніх магістрантів. Звернули особливу увагу на цьогорічні нововведення.

Спольська О.В. ознайомлює студентів із вступною кампанією

Обговорення важливих моментів вступу

Студенти ставили багато запитань, які стосувалися процедури вступу на ОС "Магістр": етапи проведення вступної кампанії, спеціальності, які пропонує кафедра та університет загалом, навчання за держзамовленням і за контрактом,  особливості підготовки програм вступних іспитів, написання мотиваційного листа, перспективи здобутої освіти та ін. Безсумнівно,  цьогорічні бакалаври отримали  усю найнеобхіднішу та найактуальнішу інформацію.

Загальне фото консультативної зустрічі

На завершення організатор профорієнтаційної зустрічі Олена Володимирівна та викладач курсу "Методика музичного виховання" доцент Ороновська Лариса Дмитрівна побажали здобувачам вищої освіти успіхів на державній атестації та вступній кампанії 2022.

Студентка групи ММ-41
Атаманчук Елеонора