Лекція Почесного консула Литви для студентів ТНПУ (ФОТО)

Лекція Почесного консула Литви

для студентів ТНПУ

Традиційно в третій тиждень травня університетська спільнота долучається до відзначення Дня Європи в Україні. В світлі сьогоднішній реалій цей день набуває особливої ваги та значущості.

Цьогоріч Центр євроінтеграційних студій та комунікацій та географічний факультет ТНПУ приурочили до цієї події лекцію Почесного консула Литовської республіки в Тернополі та Тернопільській області Ярослава Візняка, яка відбулася 23 травня 2022 року. Тематика дискурсу була пов’язана із визначенням місце України в євроінтеграційних процесах. Зважаючи на ту роль, яку взяли на себе країни Європи в сучасному військовому протистоянні, проблематика була актуальною та своєчасною.

Вітальне слово ректора ТНПУ Богдана Буяка

Після вступних та вітальних слів ректора університету Богдана Буяка та декана географічного факультету, керівника Центру євроінтеграційних студій та комунікацій Андрій Кузишина, Консул Литовської республіки поділився з присутніми думками щодо заходів, як були вже зроблені для підтримки України на сучасному етапі, а також про можливості подальшого євроінтеграційного процесу України як повноцінного та рівноправного партнера європейської спільноти.

Спікер заходу - Почеснйи консул Литви Ярослав Візняк

Робочі моменти лекції

Дискусія по закінченню лекції.
Дискусія по закінченню лекції

Конструктивна дискусія продемонструвала зацікавленість аудиторії питаннями, які виносились на обговорення та потрібність проведення зустрічей такого характеру.

Доцент кафедри географії України і туризму
І. Поплавська