На факультеті педагогіки та психології ТНПУ відбувся профорієнтаційний тренінг для учнів

На факультеті педагогіки та психології ТНПУ

відбувся профорієнтаційний тренінг для учнів

На факультеті педагогіки та психології ТНПУ імені Володимира Гнатюка відбувся профорієнтаційний тренінг для учасників І міського наукового марафону «STEP UP». Викладачі факультету (заступник декана доцент Чайковська Г.Б. та доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти доц. Главацька О.Л.), які були членами журі цього конкурсу, запросили учнів тернопільських шкіл та гімназій в Центр освітніх та психологічних інтерактивних технологій. Приємно було вітати на факультеті автора ідеї наукового марафону, заступника директора Тернопільської ЗОШ №4, кандидата педагогічних наук Миколу Федоруца.

На початку зустрічі заступник декана Чайковська Г.Б. познайомила учнів з особливостями навчання в ТНПУ, гості дізналися чимало цікавого про освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти на факультеті педагогіки та психології. Після цього школярі стали активними учасниками тренінгу «Пізнай себе».

Знайомство з факультетом

Тренером виступила доцент кафедри психології розвитку та консультування факультету педагогіки і психології Зоряна Адамська.

Учасники тренінгу мали можливість краще зрозуміти себе, свої можливості, попрацювати над розвитком власних здібностей та творчих нахилів. Заняття було наповнене цікавими психологічними вправами.

Цікаві вправи

Робота в групах

Інтерактивні вправи

Наші дорогі учасники

На тренінгу панувала дружня та невимушена атмосфера. Усі охоче ділилися своїми враженнями та емоціями. Учням дуже сподобалося в ТНПУ і вони з нетерпінням чекають нових зустрічей.

Чайковська Г.Б.