Гості ТНПУ - Українська академія лідерства - успішно навчаються і змагаються (ВІДЕО, ФОТО)
Гості ТНПУ - Українська академія лідерства -

успішно навчаються і змагаються

Війна багато змінила у житті українців. Українську академія лідерства (Київський та Маріупольський осередки) гостинно прийняло студмістечко ТНПУ. Тут юнаки та дівчата навчаються, проводять дозвілля, а днями у них відбулися спортивні змагання.

У Тернополі сьогодні, 28 травня, відбулося закриття змагань Кубка Української академії лідерства. Це традиційне спортивне свято, яке стало майданчиком для змагання команд студентських осередків у футболі, баскетболі, легкій атлетиці, дебатах тощо, - інформує Тернопільська обласна державна адміністрація.
Цьогоріч, окрім спортивних змагань, студенти Української академії лідерства продовжують війну на своєму фронті. Хтось долучається до формування продуктових пакунків, які з Тернопільщини відправляють в області, що потерпають від російської агресії, інші - плетуть маскувальні сітки та ліплять вареники для військовослужбовців.

Гостинний Тернопіль
Подякував студентам за їхню незламність та допомогу заступник начальника обласної військової адміністрації Віктор Устенко.
«Молодь одна із перших, яка 24 лютого стала на захист нашої країни. Кожен продовжує боротьбу на своєму фронті - зі зброєю в руках, скальпелем чи у гуманітарному штабі. Так, на Тернопільщині студенти Української академії лідерства допомагали формувати продуктові пакунки, які відправляють в області, де ведуться бойові дії. Спільно із сотнями волонтерів ви працювали, щоб зібрати та передати нашим громадянам усе необхідне. Тому сьогодні, від імені начальника обласної військової адміністрації, хочу вручити подяку за участь у волонтерському русі та підтримці діяльності гуманітарного штабу Тернопільщини. Впевнений, що ви збудуєте Україну майбутнього, за яку зараз ми спільно продовжуємо боротися», - зазначив Віктор Устенко. Подяка юним лідерам
Подяка юним лідерам А справедливе суддівство "КУБКА УАЛ забезпечили представники факультету фізичного виховання ТНПУ. Доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Валерій Єднак, заступник декана Олександ Хома, випускниця факультету, а сьогодні начальник відділу розвитку фізичної культури Тернопільської міської ради Галина Федорович та старший лаборант кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Ярослав Кріпаков долучились до суддівства спортивних змагань, а саме бігових дисциплін в програмі боротьби за "Кубок УАЛ"
Зарядились енергією від команд учасників та отримали море позитиву, - запевняють на факультеті фізичного виховання.

З суддями

До перемоги!
Нехай спортивні перемоги українців наближають перемогу України!

Пресслужба ТНПУ