Відзначення Дня хіміко-біологічного факультету ТНПУ (ФОТО)

Відзначення

Дня хіміко-біологічного факультету ТНПУ

Війна постукала в наші домівки і серця раптово: змінила наші плани, мрії і сподівання. Зараз ми не маємо можливості зібратися разом, однак, кожен у ці дні має змогу думками згадати ті щасливі зустрічі і бурхливі емоції студентського життя, які були в мирний час. Саме тому цього року, 82-й День факультету, хіміко-біологічний факультет відзначав символічно з нотками смутку.

Урочини тривали впродовж 25-27 травня і розпочалося з служби за припинення війни, мир і спокій в Україні та здоров'я воїнів-захисників, працівників факультету та університету в церкві Святої Софії. Віра і молитва завжди допомагала багатьом українцям жити і підтримувати бойовий дух під час визвольної боротьби за свободу і незалежність.

Біля церкви Святої Софії

Після служби, викладачі і студенти провели акцію «Ми єдині», посадивши кущі і дерева в Біблійному Ботанічному саду ТНПУ. До заходу долучився ректор університету проф.Буяк Б.Б., адже посадити дерево – це не тільки подарунок планеті та кисень для людей, а й символ росту, розквіту і довголіття.

Перший кущ посаджено ректором Буяком Б.Б. і студенткою Христиною Полянською

Декан факультету Дробик Н. М. під час висадки дерев в Біблійному саду ТНПУ

Черговим заходом програми відзначення було засідання вченої ради хіміко-біологічного факультету. Рада розпочалася з вітальних слів декана хіміко-біологічного факультету, проф. Надії Дробик, яка привітала студентство та викладачів і попросила хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих воїнів і мирних жителів унаслідок збройної агресії російської федерації. У промові Надія Михайлівна зазначила, що сьогодні важкий час для нас, етап життя, на якому нас чекає багато тривог і випробувань. Порадила всім студентам збагачуватися новими знаннями, знайомствами та цікавитися новинами та подіями університету, правильно організовувати своє дозвілля та витрачати час на пізнання нового та цікавого. Надія Михайлівна наголосила, що першочерговим завданням факультету є надання якісних освітніх послуг та підготовка конкурентоспроможного, фахового випускника. Також звернула увагу присутніх, що для досягнення успішного результату, потрібна злагоджена робота та старання усіх учасників освітнього процесу. Побажала всім успіху та терпіння, старанності та наснаги, міцного здоров’я та мирного неба.

На раді розглянули такі питання.

1. Про підготовку до проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії, підсумкових контролів та підсумкової атестації на денній і заочній формах навчання. Доповідачі: декан проф. Дробик Н.М., голови ЕК.

2. Про організацію та проведення навчальних практик з біологічних та хімічних дисциплін. Доповідачі: заст. декана з навчальної роботи доц. Герц А. І., завідувачі кафедр факультету.

3. Про організацію та проведення профорієнтаційних і виховних заходів на факультеті. Про участь співробітників факультету в організації і проведенні вступної кампанії в університеті. Доповідачі: декан проф.Дробик Н.М., доц. Москалюк Н.В., Жирська Г. Я., асист. Яворівський Р.Л.

4. Конкурсні справи.

5. Різне.

Паралельно з заходами в офлайн режимі, багато заході відбувалися в онлайн режимі та на соціальних сторінках факультету (YouTube, Facebook, Instagram). Зокрема, відео-вітання від студентства «З Днем факультету, Хім-Біо!», відео-презентації груп факультету «Доброго дня, ми з Хім-Біо» тощо.

Великий інтерес у студентів викликав майстер-клас Вікторії Гавришків (студентки СОБХ-12) «Як боротися з стресом?». Вікторія розповіла, що таке стрес, його види, як з ним боротися, показала практичні вправи як покращити своє самопочуття тощо. Учасники активно брали участь у заході, виконували вправи і наприкінці висловлювали подяку Вікторії за проведений цікавий майстер-клас, завдяки якому кожен почерпнув корисну інформацію.

Майстер-клас Вікторії Гавришків.
Майстер-клас Вікторії Гавришків

Також в онлайн форматі відбулися профорієнтаційні зустрічі з випускниками коледжів і випускниками бакалаврату. До заходів долучилися ректор, проф.Буяк Б.Б. і відповідальний секретар приймальної комісії ТНПУ доц. Древніцький Ю. Р. Учасникам zoom-зустрічей була надана вичерпна інформація про навчання, особливості вступу, працевлаштування та особливості організації навчального процесу.

Упродовж 26-27 травня відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Підготовка майбутніх учителів фізики, хімії, біології та природничих наук в контексті вимог нової української школи - 2022».

Окрім того, 26 травня відбувся спільний з історичним факультетом ТНПУ оn-line круглий стіл «Війна та історія: складні питання».

Жвава дискусія під час круглого стола «Війна та історія складні питання»

Спільна світлина на згадку

Щиро вдячні всім, хто долучився до наших заходів. Нехай любов до рідної землі зігріває ваші серця. Слава Україні! Героям Слава!

Заступник декана з виховної роботи,

доц. Наталія Москалюк