Мистецька освіта  крізь вибухи гармат: ТНПУ на II Всеукраїнському круглому столі (ФОТО)

Мистецька освіта  крізь вибухи гармат:

ТНПУ на
II Всеукраїнському круглому столі

Наприкінці травня у форматі відео конференції відбувся  II Всеукраїнський круглий стіл «Сучасна мистецька освіта в умовах війни» (до тижня науки в Україні), організатор – Харківський національний  університет мистецтв імені І.П Котляревського (Рада молодих вчених).

До виступів спікерів було запрошено наших викладачів факультету мистецтв та здобувачів вищої освіти.

Учасники конференції

Доцент  кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Л.Д. Ороновська  виступила з доповіддю на  тему: «Сучасні підходи до підготовки педагогічних фахівців з музичного мистецтва», де було висвітлено вивчення сучасних вітчизняних та світових підходів до підготовки педагогічних фахівців з музичного мистецтва в умовах воєнного стану в рамках інтенсифікації глобалізаційних процесів, які стимулюють інтеграцію освітнього простору та збільшують динаміку використання інформаційних та медійних засобів навчання.

Презентація Ороновської Л. Д.
Презентація Ороновської Л.Д.

Обговорено процеси інформатизації навчального простору, що розширює варіативність, пластичність навчального процесу, означує його адаптивність до реалій життя. Так, закріплення цих компетенцій у стандартах забезпечує подальшу правомірність реалізації віддаленого навчання за умов стану війни і пандемії, що регламентує вміння здобувачів усіх рівнів вищої освіти у галузі музичного мистецтва навчатись із використанням мультимедійних засобів.

Також,  з своїми науковими спостереженнями  на тему: «Звукозапис як засіб формування вокально-слухового самоконтролю» поділився магістрант першого курсу факультету мистецтв спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) – Назар Видиш, науковий керівник, доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва, Я.В.Топорівська.

Доповідь магістранта Н. Видиша

Конструктивні дискусії учасників заходу

Усі учасники круглого столу обговорили подальшу мистецьку та творчу співпрацю, незважаючи на виклики та особливості навчального процесу у вищій школі нашої країни.

Інформаційна група факультету мистецтв