Факультет  фізичного виховання ТНПУ культивує нові популярні види спорту (ВІДЕО)
Факультет  фізичного виховання ТНПУ

культивує нові популярні види спорту

На факультеті фізичного виховання ТНПУ культивують не лише ті види спорту, яку набули слави у всьому світі, але й нові види спорту, які лише набирають популярності, а зокрема й корфбол!

А для того, щоб ви дізнались більше про цю динамічну гру, ось короткі відомості про цей вид спорту:
- корфбол - безконтактна та малотравматична гра, вона стрімко набирає популярності у світі;
- гра схожа на баскетбол: м'ячем також потрібно поцілити у кошик, який тут називають корфом, та решта правил відрізняються; до прикладу, можна лише пасувати, жодного ведення м'яча;
- матч триває 60 хвилин, тож слабакам тут не місце;
- майданчик ділиться на дві зони – захисту та нападу, в обидвох мають стояти гравці кожної з команд, за правилами їх восьмеро і обов'язково обох статей.

Щиро запрошуємо абітурієнтів навчатись в одному з найкращих закладів вищої освіти, а саме - обрати
 Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка

Факультет фізичного виховання ТНПУ