Магістрантка ТНПУ спеціальності «Соціальна робота»   реалізувала соціальний проєкт для дітей, які постраждали від війни (ФОТО)

Магістрантка ТНПУ
 спеціальності «Соціальна робота»
 реалізувала соціальний проєкт для дітей,
які постраждали від війни

Діти – найвразливіша категорія населення в умовах суспільних катаклізмів. Студенти спеціальності «Соціальна робота» не залишаються осторонь і роблять усе, щоб допомогти діткам, які пережили страхіття війни і втратили домівку.

Днями магістрантка освітньої програми "Соціальне адміністрування в громаді" Феленюк Анастасія зініціювала та зреалізувала краундфандинговий проєкт, метою якого стало залучення дітей з числа внутрішньо переміщених осіб до творчого та змістовного дозвілля.

Волонтери готові до зустрічі з дітками!

Усе заради їхніх усмішок!

Захід був проведений у дитячій кімнаті «Джем», де діти змогли розважитись з запрошеними аніматорами, пограти в PlayStation та використати всі локації, представлені дитячою кімнатою. Також дітки взяти участь у майстер-класі з хореографії та отримали бокси з подарунками в кінці свята.

Свято вдалося!

До проєкту долучилися більше 25 донорів, організаційну підтримку надали 1 заклад, 4 волонтери, мережа магазинів, дитяча кімната. Завдяки небайдужим людям свято вдалося, а дітки отримали позитивні емоції.

Подарунки для діток надходили навіть з інших міст.

Цей проєкт – не перший, зреалізований магістранткою. Феленюк Анастасія регулярно організовує соціальні проєкти на зібрані волонтерські кошти. Долучайтесь і ви до її майбутніх ініціатив, про які студентка розповідає на своїх сторінках у Фейсбук та Інстаграм, та робіть світ кращим!

Кафедра соціальної роботи
та менеджменту соціокультурної діяльності