Чергове засідання комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти хіміко-біологічного факультету ТНПУ (ФОТО)

Чергове засідання комісії

з внутрішнього забезпечення якості освіти

хіміко-біологічного факультету ТНПУ

31 травня 2022 року на хіміко-біологічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулось засідання комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти. Були присутні гаранти усіх освітніх програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Запрошений гість - завідувач навчально-методичним відділом університету Киданюк А.В.

Голова факультетської комісії Барна Л.С. ознайомила присутніх з тим, що нещодавно відбувся міжнародний форум «Забезпечення якості вищої освіти в умовах війни», на якому піднімались важливі питання, пов’язані з необхідністю гнучкості та здатності пристосовуватися до екстремальних умов воєнного стану у вирішенні питань забезпечення якості освіти. Представники закладів вищої освіти поділились з учасниками форуму цікавим досвідом.

Доповідає голова факультетської комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти доц. Барна Л.С.

Гаранти освітніх програм хіміко-біологічного факультету зосереджені на узгодженні дотичних питань

Гаранти освітніх програм презентували присутнім проєкти освітніх програм на 2022 рік, проінформували про їх удосконалення з урахуванням вимог нового «Положення про розроблення і супроводження освітніх програм» в ТНПУ (від 28.12.2021 р.) та стан їх обговорення. Багато уваги приділили збільшенню обсягу практичної підготовки здобувачів згідно вимог Концепції розвитку педагогічної освіти. Андрій Володимирович Киданюк дав вичерпні відповіді на питання, які цікавили гарантів.

Засідання відбулося у дискусійній формі, але в дружній невимушеній атмосфері

Найбільше запитань у гаранта ОПП Средня освіта (Природничі науки), що акредитуватиметься в 2023 році

Декан хіміко-біологічного факультету Дробик Н.М. звернула увагу на необхідність своєчасної і якісної підготовки до акредитації освітньої програми «Середня освіта (Природничі науки) першого (бакалаврського) рівня.

Слово має декан хіміко-біологічного факультету Дробик Н.М.

Голова комісії
з внутрішнього забезпечення якості освіти