Студенти-журналісти ТНПУ   провели майстер-класи  (ФОТО)

Студенти-журналісти ТНПУ

провели майстер-класи

Студенти першого курсу спеціальності “Журналістика” у межах дисципліни “Журналістський фах: новинна журналістика і репортерська діяльність” провели майстер-класи на актуальні теми. Ініціаторкою заходів була кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри журналістики Олеся Ярославівна Мединська.

Ініціаторка заходів Олеся Ярославівна Мединська

Майстер-клас Стандарти журналістики під час війни” підготували Назарій Голуб, Діана Мельничук, Наталія Скіп, Юлія Сорока та Олена Миханцова. Студенти промоніторили медіа на предмет дотримання/недотримання стандартів у новинних текстах.

Майстер-клас “Стандарти журналістики під час війни”

Майстер-клас “Фактчекінг у роботі журналіста. Верифікація інформації” підготували Інна Гошовська, Наталія Кузнец та Інна Снігур. Спікерки порушили такі питання: принципи і критерії верифікації інформації в ЗМІ, види маніпуляцій у медіа та механізми їх впливу, типи  фейків, прийоми і базові принципи фактчекінгу, українські фактчекінгові платформи тощо.

Майстер-клас “Фактчекінг у роботі журналіста. Верифікація інформації”

Під час майстер-класу “Особливості висвітлення новин в інтернет-медіа” спікерки Вікторія Кузьма, Світлана Городецька та Вероніка Ващак окреслили тенденції подання новинної інформації в електронних ЗМІ.

Майстер-клас “Особливості висвітлення новин в інтернет-медіа”

Своїми враженнями від заходів поділилася студентка групи Ж-11 Анастасія Смолінська: «Спікери чітко розкрили питання, ілюструючи  прикладами з медіа. Майстер-класи були пізнавальними та інформативними».

Студентка групи Ж-11

Городецька Світлана