Науково-дослідна практика студентів 4 курсу ТНПУ  ОП «Аналітика суспільних процесів»

Науково-дослідна практика

студентів 4 курсу ТНПУ

ОП «Аналітика суспільних процесів»

У складних умовах воєнного стану триває освітній процес. Усі учасники освітнього процесу усвідомлюють особливу відповідальність і важливість якісної роботи  в цей час. У здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Аналітика суспільних процесів»  успішно  завершилась практика з фаху, яка орієнтована на науково-дослідну роботу.

У період з 4.04. 2022 р. до 27.05. 2022 р. бакалаври четвертого курсу  проходили переддипломну науково-дослідну практику на випусковій кафедрі філософії та суспільних наук. Метою практики було детальне ознайомлення із науковою роботою кафедри філософії та суспільних наук, історичного факультету та університету загалом, а також організація і проведення власної науково-дослідної діяльності, зокрема щодо написання випускової кваліфікаційної (бакалаврської) роботи.

За час практики студенти були активними учасниками різних наукових заходів кафедри та факультету, зокрема: IV Міжнародної науково-практичної конференції «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід», яку проводила кафедра 13-14 травня. Також студенти брали участь у круглих столах, семінарах, напрацювали і подали до друку наукові статті у «Студентський науковий збірник» та ін.

Під час звітної конференції щодо результатів практики

31.05. 2022 р. відбулась підсумкова звітна конференція, де студенти прозвітували про результати практичної наукової діяльності, представили презентацію основних етапів проходження практики та подали усі необхідні підтверджуючі документи. Доцент Морська Н.Л. – методист практики і гарант цієї освітньої програми  – високо оцінила якісне проходження практики студентами-випускниками.

Кам'янецька Євгенія презентує результати практики

Павлюк Дмитро під час виконання науково-дослідних завдань

Обговорення основних етапів кваліфікаційної роботи

Презентація виконаної наукової роботи під час практики

Хочемо побажати четвертокурсникам успішної підготовки до підсумкової атестації. Ще один крок до здійснення вашої мрії – стати кваліфікованими аналітиками!

Доцент Морська Н.Л.