Преставники ТНПУ взяли участь в онлайн-зустрічі з Університетом менеджменту та підприємництва у Валбжиху
Преставники ТНПУ
взяли участь в онлайн-зустрічі
з Університетом менеджменту
та підприємництва у Валбжиху

9 червня 2022 року відбувалась онлайн-зустріч між представниками Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та університету менеджменту та підприємництва у Валбжиху. ТНПУ представляли ректор університету - Богдан Богданович Буяк, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва - Галина Іванівна Фальфушинська та завідувач кафедри іноземних мов - Мар'яна Олегівна Сокол. Захід відбувся за участю міського голови Тернополя Сергія Віталійовича Надала.

Метою зустрічі є подальше уточнення можливості реалізації угоди про надання патронажу, укладеної 12 квітня 2022 року про науково-дидактичну співпрацю.

У рамках співпраці погодили участь професорсько-викладацького складу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка в міжнародній науковій конференції, організованій в режимі онлайн університетом менеджменту та підприємництва на тему: "Взаємовідносини та міждисциплінарність як сучасний виклик педагогіки, менеджменту та інженерії менеджменту" 15 листопада 2022 р. Не менш важливим компонентом спрівпраці є залучення науково-педагогічних працівників ТНПУ в якості академічних викладачів - відвідування або проведення дистанційних занять з освітніх галузей на WSZiP (Спеціальність: Педагогіка першого циклу навчання (бакалаврат); спеціальність: Педагогіка, ІІ цикл навчання (магістратура); напрямок навчання: Інженерія управління, перший цикл (інженерні) навчання).

Пресслужба ТНПУ