Аспірантка факультету мистецтв ТНПУ презентує новий твір (ВІДЕО)

Аспірантка факультету мистецтв ТНПУ

презентує новий твір

Аспірантка факультету мистецтв Уляна Шерстій вітає всю університетську родину із святом Трійці та презентує твір «Алілуя» композитора Ігоря Соневицького у сучасному аранжуванні.

Алілуя! Хваліте Господа з небес! Сьогодні, у величне християнське свято Трійці, хочу запрезентувати для вас твір "Алілуя"  українського композитора -  Ігоря Соневицького (1926-2006) в в сучасному аранжуванні.

Народившись на Тернопільщині, Соневицький вимушено емігрував за кордон - спершу до Німеччини, а потім у США. Композитор зробив великий вклад у розвиток української культури в діаспорі, але в Україні до початку 1990-х років його творчість було заборонено.

Щиро надіюся, що після прослуховування цієї композиції ваші серця наповняться частинкою світлої і доброї енергії.

Слухаймо українське!

Співаймо українське!

І вірмо у нашу перемогу, адже світло завжди перемагає темряву!

Аспірантка факультету мистецтв –
Уляна Шерстій