Діяльність комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти факультету мистецтв
Діяльність комісії
з внутрішнього забезпечення
якості освіти факультету мистецтв

В середу 8 червня 2022 року на факультеті мистецтв відбулося засідання комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти. На засіданні комісії обговорювались основні тези Міжнародного онлайн-форуму від Національного агентства «Забезпечення якості вищої освіти України в умовах війни». Інформувала голова комісії доц. Проців Л. Й.

На обговорення членів комісії було винесено питання про внесення змін до освітньо-професійних програм (ОПП) на основі результатів рецензій-відгуків стейкхолдерів, опитування здобувачів, використання досвіду інших вузів; розробку нових ОПП з врахуванням Стандартів вищої освіти. Відбулась дискусія стосовно шляхів удосконалення освітніх програм усіх рівнів вищої освіти. В дискусії взяли участь декан факультету доц. Сельмащук З. М., гаранти ОПП, за якими здійснюється підготовка здобувачів на факультеті мистецтв, професори: Ванюга Л. С., Водяний Б. О., Смоляк О. С.; доценти: Маркович М.  Й., Пацалюк І. І., Топорівська Я. В., Гиса О. А. та інші.

На засіданні комісії ухвалено: модернізувати ОПП у відповідності до Стандартів вищої освіти за спеціальностями, із врахуванням вимог Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; посилити практичну складову підготовки здобувачів, удосконалити організацію творчих, наукових та педагогічних практик в умовах військового стану, дистанційного навчання; забезпечити вільний вибір здобувачами дисциплін з варіативної компоненти освітніх програм; активізувати творчий зв'язок та співробітництво із закладами вищої освіти, в яких здійснюється підготовка фахівців за аналогічними та суміжними ОПП; активізувати роботу із зовнішніми стейкхолдерами.

На засіданні були внесені зміни до складу комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти, програмної ради та ради стейкхолдерів освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів на факультеті мистецтв.

Голова комісії з внутрішнього забезпечення
якості освіти факультету мистецтв,
кандидат педагогічних наук, доцент Проців Л. Й.