"Музика під час вибухів": на факультеті мистецтв ТНПУ відбувся нестандартний творчий іспит  (ФОТО)
"Музика під час вибухів":
на факультеті мистецтв ТНПУ
відбувся нестандартний творчий іспит

24 лютого 2022 року розпочалось повномасштабне вторгнення російської армії в Україну, час ніби зупинився на до і після, але це не привід для призупинення саморозвитку та навчання.

Комусь із студентів дуже потрібне спілкування, хтось прагне до нових знань, поки є вільний час, комусь подобається збиратися з багатьма студентами в Zoom, а хтось потребує підтримки викладачів під час війни.

Натомість, Спольська Олена Володимирівна завжди радіє тому, що навіть під час війни може займатися улюбленою справою, хтось цінує те, що може спостерігати, як дорослішають і змінюються студенти, а комусь подобається робити внесок у майбутнє.

9 червня 2022 року в групи СОММск-12 відбувся нестандартний, творчий іспит з предмету - історія музики у ZOOM на тему: "Музика під час вибухів" за участі заступника декана з виховної роботи, к.п.н., доцента Ороновської Л.Д.

Творчий іспит

Креативний підхід до виконання креативних завдань

Так як ми творчі люди, відповідно підходили до цієї роботи творчо, усією нашою дружньою групою.

Ми показали, що: можливо, хтось помилково вважає, що війна – не час для музики, творіння. Але, насправді, часто саме музика та пісні вели у бій, допомагали впоратися з емоціями в найскрутніші часи та піднімали бойовий дух. А українці – одна із найспівочіших націй у світі, тож не дивно, що наші виконавці та музиканти не лише пішли боронити країну зі зброєю в руках, а й отримали новий поштовх для творчості.

art_music
За допомогою пісні намагається підняти бойовий дух українців

Біль, лють, страх за майбутнє, ненависть до ворогів і любов до своєї країни та рідних – усе це відчуває кожен українець. І доволі часто внутрішні переживання виливаються у творчість. Для когось пісня – це спроба катарсису, для декого - спроба пережити жах війни. А дехто за допомогою пісні намагається підняти бойовий дух українців.

Ми знайшли багато інформації про наших українських виконавців , які у своїй творчості використовував військову тематику усі вісім років - відколи в Україні розпочалася війна. Та за останні дні відкритого протистояння у боротьбі з російським окупантом, після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, у музичному мистецтві стався справжній сплеск патріотичного духу.

Ніколи не здавайтеся! Ніколи не поступайтеся! Ніколи-ніколи-ніколи – ні в чому!

Все буде Україна!

Студенти групи СОММск-12