Державний іспит із диригування на факультеті мистецтв ТНПУ складено! (ФОТО)

Державний іспит із диригування

на факультеті мистецтв ТНПУ складено!

14.06 у стінах факультету мистецтв відбувся державний екзамен із диригування. Іспит складали групи СОММ-41 та СОММск-21, у цьому їм допомогли Молодіжний хор та хорова капела "Освіта".

Розпочав екзамен Молодіжний хор з українськими піснями, як символічно перший твір – "Моя Україна квітуча земля".

Далі на сцені хорові капелла "Освіта" з різноманітними творами, виконання було неперевершене.

Хорова капелла Освіта
Хорова капелла "Освіта"

Друга частина екзамену була духовною, Молодіжний хор в кінці екзамену виконав "Молитву", всі присутні молились за нашу державу, воїнів та мир у країні. Хор тримав у руках свічки, та в кінці молитви вибудував хрест.

Молодіжний хор

Молитва Молодіжного хору
"Молитва" Молодіжного хору

Випускники продовжили традицію передавання камертону, два хори факультету мистецтв виконали гімн УПА – "Ой у лузі червона калина".

Також було виконано "Многая літа".

Випускник Галіздра Дмитро – наш воїн із ЗСУ, виконав неймовірно душевний твір на бандурі, яку він привіз із собою зі служби.

Дмитро Галіздра виконує твір на бандурі

Виконання гімну

Вітаємо випускників, бажаємо натхнення, успіхів та мирного неба!

Студентка СОММ-11

Монюк Анна