Науковці ТНПУ з вірою в Перемогу і розвиток туризму

Науковці ТНПУ з вірою в Перемогу

і розвиток туризму

16 червня 2022 р. онлайн відбулася VIII міжнародна науково-практична конференція "Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України", організована Льотною академією Національного авіаційного університету (м. Кропивницький) і Федерацією спортивного туризму України

У своєму виступі один із організаторів, завідувач кафедри туризму та авіаційних перевезень Льотної академії Національного авіаційного університету Олександр Колотуха відзначив: «Кожна війна рано чи пізно закінчується. Всі ми свято віримо, що ця російсько-українська війна закінчиться нашою Перемогою. Весь світ відкриває для себе нову Україну – вільну, непоборну, демократичну. Весь світ вже знає про існування Бучі, Гостомеля, Ірпеня, Маріуполя, Сєверодонецька… Про місця української військової звитяги – острів Зміїний, Чернобаївка, Білогородка… Як же не відвідати такі нові яскраві туристські дестинації? І тому є велика впевненість, що український туризм має вел ичезне майбутнє – з країни-донора Україна перетвориться в країну-рецепієнта в світовому туризмі».

Цікавою була тематика пленарних доповідей: зокрема, професорка Ольга Любіцева акцентувала увагу учасників на сумній статистиці знищених українських природних та історико-культурних об’єктів за час цієї жорстокої війни.
Слайд з доповіді професорки Ольги Любіцевої

Олександр Наровлянський у своїй доповіді розкрив особливості функціонування туристсько-екскурсійної діяльності протягом 1920-1939 рр. на Галичині.

Доповідає Олександр Наровлянський Доповідає Олександр Наровлянський

На завершення пленарного засідання професорка
географічного факультету ТНПУ Тетяна Божук запросила всіх учасників віртуально перенестися в одну із курортних місцевостей Закарпаття і в контексті запропонованих критеріїв розглянути аналіз сучасного стану, планувально-функціональної та організаційної структури, подальших можливостей розвитку Шаяну.

Фрагмент з презентації доповіді професорки Тетяни Божук

Адже і в постковідний і в поствоєнний період рекреаційно-туристичні дестинації для потреб лікування та оздоровлення виконують і будуть продовжувати виконувати свої функції.

Проф.Т.Божук