Участь викладачів кафедри географії України і туризму ТНПУ у підвищенні кваліфікації і професійного розвитку «Управлінський інтелект для освітян» (ФОТО)

Участь викладачів
кафедри географії України і туризму ТНПУ
 у підвищенні кваліфікації
і професійного розвитку
 «Управлінський інтелект для освітян»

Викладачі кафедри географії України і туризму географічного факультету ТНПУ з 7 по 14 червня 2022 року стали учасниками програми підвищенні кваліфікації і професійного розвитку «Управлінський інтелект для освітян». Загальний обсяг – 2 кредити ЄКТС (60 годин).

Модератор стажування Ляшенко Олександра Миколаївна, доктор економічних наук, професор

Доповідає Алькема Віктор Григорович, доктор економічних наук, професор

Програма професійного розвитку, сформована згідно вимог п.16 Постанови КМУ «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. № 800, яка спрямована на розвинення загальних, професійних і комунікативних компетентностей та здатностей демонструвати:
● розуміння сутності, функцій та інструментів управлінського інтелекту (0,6 кредиту);

● імплементацію етичних положень у формування культури якості освіти (0,4 кредиту);

● усвідомлення базових принципів резильєнтності (0,2 кредиту);

● вміння ефективно використовувати комунікативні навички в умовах нової реальності (0,4 кредиту);

● здатність діяти на засадах ситуативного лідерства (0,4 кредиту).

Представлення програми другого дня професійного розвитку Управлінський інтелект для освітян

Доповідь Ольга Наконечної, професійної тренерки із ділової етики і етикету, кроскультурних комунікацій

Програму підвищення кваліфікації «Управлінський інтелект для освітян» організована і проведена ВНЗ «Університет економіки та права КРОК», Інститутом менеджменту та освіти дорослих.

У програмі підвищення кваліфікації «Управлінський інтелект для освітян» взяли участь викладачі кафедри географії України і туризму:

● Божук Тетяна Іванівна, доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри;

● Альтгайм Любов Богданівна, кандидат географічних наук, доцент кафедри.

У програмі підвищення кваліфікації взяли участь науковці із різних областей України, а також Болгарії і Казахстану. Мали можливість прослухати доповіді спікерів на актуальні і цікаві теми.

Свідоцтва про підвищення кваліфікації доцента Альтгайм Л.Б. і професора Божук Т.І.

Дякуємо нашому науковому відділу за надану інформацію про можливість безкоштовної участі у програмі підвищення кваліфікації «Управлінський інтелект для освітян»!

Тримаймо науковий і освітянський стрій разом!

Все буде Україна!

Доц.