Конференція трудового колективу на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ (ФОТО)

Конференція трудового колективу

на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

16.06.2022 року відбулася конференція трудового колективу хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка з метою погодження кандидатури професора Дробик Надії Михайлівни для обрання на посаду декана на наступний термін.

На конференції були присутні ректор університету професор Буяк Б.Б., майже усі співробітники та представники студентського самоврядування факультету

Трудовий колектив  хіміко-біологічного факультету
Трудовий колектив  хіміко-біологічного факультету

На заході панувала майже святкова, щира і доброзичлива атмосфера, на яку налаштував присутніх ректор Буяк Б.Б., зазначивши, що Дробик Н.М. «на своєму місці», яка змогла об’єднати колектив і організувати його на серйозні досягнення в період складних випробувань.

Виступ ректора університету проф. Буяка Б.Б.

У своєму звіті про роботу на посаді декана Дробик Н.М. звернула увагу на злагоджену діяльність всього колективу щодо збереження і зміцнення факультету завдяки впровадженню нових та удосконаленню чинних освітніх програм, активізації науково-дослідної роботи, реалізації студентоцентризму, урізноманітнення форм профорієнтаційної роботи тощо.

Звіт декана хіміко-біологічного факультету проф. Дробик Н.М.

Багато охочих було виступити в обговоренні кандидатури на посаду декана і висловити слова вдячності Дробик Н.М. за її роботу на чолі факультету протягом попереднього терміну, за її розуміння усіх проблем колективу і готовність їх вирішувати, за високий рівень її особистої організованості та організаторські вміння, за її лідерські особистісні якості: вимогливість до себе і повагу до кожного члена колективу, рішучість і відповідальність, справедливість і доброзичливість, чуйність і толерантність.

Виступ зав. кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін  проф. Грубінка В.В.
Виступ зав. кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін  проф. Грубінка В.В.

Колектив одноголосно підтримав
кандидатуру професора Дробик Надії Михайлівни для обрання на посаду декана хіміко-біологічного факультету ТНПУ на наступний термін.

Надія Михайлівна приймає вітання

Віримо, що з таким очільником наш факультет буде впевнено продовжувати свій поступ в освітянському середовищі, реалізовуватиме європейські підходи до організації освітнього процесу, налагоджувати нові наукові контакти, а головне – не лише збереже, а й збільшить контингент здобувачів якісної природничо-наукової освіти.

Будемо робити все, що в наших силах на Славу України, університету і факультету! Разом до перемоги!

Доц. Галина Жирська,

доц. Наталія Москалюк