Успішний спільний проєкт факультету мистецтв ТНПУ та Харківської державної академії культури (ФОТО)
Успішний спільний проєкт

факультету мистецтв ТНПУ

та Харківської державної академії культури

Що буває коли геніальна людина працює роками над проєктом?

А коли цих геніальних людей декілька і всі працюють на один результат?

Вчора наша кафедра театрального мистецтва факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка та кафедра режисури Харківської державної академії культури презентували спільний проєкт приурочений сторіччю заснування театру "Березіль" Лесем Курбасом.
Всі учасники лекції, як онлайн,так і офлайн, мали змогу доторкнутись до життєвого і творчого шляху видатного режисера,педагога,актора,драматурга і нашого земляка Леся Степановича Курбаса.

Презентація проєкту

Слово має декан факультету мистецтв
Слово має декан факультету мистецтв ТНПУ Стельмащук З.М.

Вдячні за співпрацю!
Чудову лекцію підготував завідувач кафедри режисури,заслужений діяч мистецтв України,кандидат мистецтвознавства,професор Гордєєв Сергій Іванович. Щиро дякуємо пану Сергію за його невтомну працю!
Щиро дякуєм всім,хто долучився до цієї зустрічі.
P.S.А попереду в нас ще багато роботи і цікавих проєктів