На факультеті філології і журналістики ТНПУ урочисто завершилася робота розмовного клубу з української мови (ФОТО)
На факультеті філології і журналістики ТНПУ

урочисто завершилася робота

розмовного клубу з української мови

Впродовж кількох тижнів викладачі усіх кафедр факультету проводили заняття для охочих вдосконалювати свою українську. На завершення занять зібралися в україно-польському освітньо-культурному хабі, щоб подякувати одне одному за насичену і натхненну співпрацю.

Привітала усіх декан факультету філології і журналістики Вільчинська Тетяна Пилипівна. Вона наголосила на важливості таких ініціатив та подякувала учасникам за їхнє бажання вдосконалювати рідну мову.

Вітальне слово декана факультету філології і журналістики Вільчинської Тетяни Пилипівни

Завершальна зустріч відбулася в україно-польському освітньо-культурному хаб
Завершальна зустріч відбулася в україно-польському освітньо-культурному хабі

До вітального слова долучилися завідувачі кафедр факультету, під керівництвом яких відбувалося навчання.

Найціннішими для нас, звісно, є відгуки учасників клубу. Адже їхні історії переходу на українську дуже важливі, бо відбуваються вже у свідомому віці.

Дякуємо учасникам клубу за їхню стійку українську позицію та спільні літання над рідною мовою, сподіваємося співпрацювати і надалі

Пан Валерій подякував факультету за організовану роботу та насичені заняття і зазначив, що більше не хочеться ділити країну на схід та захід, бо Україна разом.

Зустрічі в межах розмовного клубу допомогли нам краще познайомитися одне з одним, позбутися зайвих стереотипів та упереджень і продовжувати працювати задля спільної перемоги. Звісно, дуже болить, що наша співпраця відбулася за таких трагічних умов, але ми вдячні одне одному за те, що не залишаємося осторонь, допомагаємо і підтримуємо одне одного.

Пані Вероніка, яка переїхала в Тернопіль з Краматорська, дякує за те, що почувається тут як вдома, та радіє, що її українська стає все кращою і кращою.

Учасники розмовного клубу дякують за співпрацю

Дякуємо учасникам клубу за їхню стійку українську позицію та спільні літання над рідною мовою. Сподіваємося співпрацювати і надалі.

Кафедра загального
мовознавства і слов‘янських мов