Творчі будні кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання ТНПУ
Творчі будні

кафедри образотворчого мистецтва,

дизайну та методики їх навчання

29 червня 2022р., відвідавши скульптурний пленер, викладачі кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання ТНПУ провели науково - практичний семінар "Украінська сучасна скульптура: вирішення в матеріалі та просторі».

У цікавому заході взяли участь не лише викладачі кафедри. Було приємністю подискутувати з скульпторами С. Кляпетурою, П.Подольцем та мистецтвознавцем І.Березіною.

Теми, що обговорювались стосуються модернової скульптури, малої пластики та сучасних технологічних аспектів обробки каменю. Не залишилось поза увагою і пластичність архітектурних форм та об'єктів.

Окрім цього, учасниками семінару було обговорено методичні засади навчання мистецьких дисциплін у НУШ.

Кафедра образотворчого мистецтва,
дизайну та методики їх навчання