Командна робота задля успіху  і якості освіти в ТНПУ
Командна робота задля успіху

і якості освіти в ТНПУ

Відбулося підсумкове засідання комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти. Предметом обговорення стало питання реалізації принципів академічної доброчесності в системі внутрішнього забезпечення якості. Головний доповідач, доц. Володимир Наумчук, голова комісії з внутрішнього забезпечення якості факультету фізичного виховання, актуалізував підходи до розуміння та імплементації засад академічної доброчесності: з погляду нормативно-правового забезпечення, рекомендацій міжнародних організацій, автономії закладу освіти, застосування критеріїв зовнішнього оцінювання якості тощо.

Обговорили результати моніторингу та перегляду освітніх програм. Голова комісії доц. Марія Бойко узагальнила роботу голів факультетських комісій, їхню участь у перегляді ОП, окреслила проблемні питання на основі опитувань внутрішніх і зовнішніх стейкхолдерів, досвіду акредитаційних процедур ТНПУ.

Доповідає голова комісії з якості Марія Бойко

Комісія з якості

Дискусію викликали питання уніфікації вимог до освітніх програм спеціальності 014 Середня освіта через відсутність стандарту та розбіжності в тлумаченнях окремих положень нормативного забезпечення.

Перший проректор, проф. Григорій Терещук звернув увагу на положення «Концепції розвитку педагогічної освіти» щодо практичної підготовки майбутніх фахівців, відповідність компонентів ОП задекларованим назві, меті, програмним результатам.

Доповідає перший проректор

Члени комісії.
Члени комісії

Доповідає Наумчук В.І.

Члени комісії.
Члени комісії

Члени комісії висловили одностайність, що спільні зусилля, постійний діалог, співпраця різних структурних підрозділів ТНПУ є запорукою високої якості підготовки фахівців та рейтингу університету в сучасному освітньому середовищі.

Голова комісії з внутрішнього забезпечення якості
Марія Бойко