Вітаємо Столярик Ольгу Юріївну з успішним захистом дисертації! (ФОТО)

Вітаємо Столярик Ольгу Юріївну

з успішним захистом дисертації!

30 червня 2022 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.018. На порядку денному - захист дисертації Столярик Ольги Юріївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 23 «Соціальна робота» зі спеціальності 231 «Соціальна робота».

Назва дисертаційної роботи: «Підхід, орієнтований на сильні сторони клієнтів, у соціальній роботі з сім’ями, які виховують дітей з аутизмом».

доповідь здобувачки
Доповідь здобувачки

Наукові керівники:
-   Семигіна Тетяна Валеріївна, доктор політичних наук, професор, член Національного агентства кваліфікацій.

- Слозанська Ганна Іванівна, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Запитання ставлять члени разової спеціалізованої ради

Голова разової спеціалізованої ради – Поліщук Віра Аркадіївна – д. пед. н., професор, завідувач кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Офіційні опоненти
:

- Кравченко Оксана Олексіївна – д. пед. н., професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

- Байдарова Ольга Олегівна – к. псих. н., доцент кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Процес відкритого голосування

Офіційні рецензенти
:

- Олексюк Наталія Степанівна – д. пед. н., професор кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

- Горішна Надія Мирославівна – к. пед. н., доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Вітання з успішним захистом

Вітаємо
здобувачку з успішним захистом дисертації та бажаємо подальших наукових здобутків!

Провідний фахівець

служби вченого секретаря