Розпочались курси англійської мови від Вустерського університету

Розпочались курси англійської мови

від Вустерського університету

У рамках співпраці ТНПУ з Вустерським університетом (Велика Британія) викладачі нашого навчального закладу мають можливість відвідувати курси англійської мови для покращення власних знань. Кожного тижня у них є змога долучитись до онлайн-занять та дізнатись багато нового.

Відповідно до їх рівня володіння іноземною мовою було створено окремі групи. Завдяки цьому кваліфіковані викладачі, Крістіна Райт та Кірон Данн, можуть підготувати завдання, які будуть корисними для кожного. Вони радо відповідають на всі запитання та готові спілкуватись на будь-які теми, що цікавлять учасників.

Учасники зустрічі спілкуються з викладачем

Викладач слухає розповідь учасників

Викладач ділиться досвідом з учасниками

Сподіваємось, що співпраця у цій сфері буде плідною, та всі учасники почерпнуть для себе багато нового та корисного!