Завершилась реалізація проєкту Academic IQ, учасником якого є ТНПУ
Завершилась реалізація

проєкту Academic IQ,

учасником якого є ТНПУ

Ось і підійшла до завершення остання фаза реалізації проєкту Academic IQ, учасником якого ТНПУ став ще у 2020 р. Проєкт Academic IQ адмініструється Американськими радами з міжнародної освіти у партнерстві зЗавершальна зустріч учасників проєкту Academic IQ Посольством США в Києві, Міністерством освіти і науки України та Національним агентством із забезпечення якості освіти, спрямований на розвиток професійних якостей викладачів та адміністраторів закладів вищої освіти, які співпрацюють для підтримки академічної доброчесності в освітніх інституціях України. Участь у проєкті відкрила перед нашою академічною спільнотою нові горизонти щодо імплементації принципів і норм академічної доброчесності в університетське життя за допомогою інструментів та методологічних підходів, загально визнаних у передових освітніх інституціях світу.

У рамках проєкту обраним на конкурсній основі університетам було надано інструментарій для самооцінки інституції, який спрямований на підвищення спроможності збирати прозорі та точні дані та приймати необхідні коригуючі рішення на основі отриманих даних. За результатами самооцінки щодо підтримання принципів академічної доброчесності наш університет увійшов у ТОП-10.

Фрагмент опитування науково-педагогічних працівників ТНПУ щодо норм та принципів академічної доброчесності після опрацювання результатів організаторами проєкту Academic IQ (червень 2022 р.)

Було також прослухано тренінги для персоналу щодо адаптації та використання інструментарію, аналізу отриманих даних, визначення областей для покращення та розробки стратегії впровадження змін, необхідних для зміцнення академічної доброчесності в університетах.
На заключній зустрічі, у якій взяли учать представники 60 університетів України та ментори програми, було обговорено слабкі та сильні сторони проєкту та нові ідеї для нового проєкту, заявка на який знаходиться на стадії підготовки.

Висловлюємо щиру подяку команді проєкту Academic IQ, Американським Радам та нашій академічній родині за участь і сподіваємося на продовження роботи в новому проєкті, на участь у якому ми дали згоду ще на початку червня 2022 р.

Сертифікат учасника

Галина Фальфушинська,