Участь викладачів університету та магістрантів у літній онлайн-школі
Участь викладачів університету та магістрантів

у літній онлайн-школі

Літо – гаряча пора не тільки для жнив на полях, але й опанування наукових ландшафтів. Протягом 5-6 липня у режимі он-лайн відбулось засідання Третя  міжнародна літня наукова online-школа «Адаптивні процеси в освіті». Ініціатором Школи є Всеукраїнська громадська організація «Школа адаптивного управління» під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Єльникової Г.В. (м.Харків).

Виступ керівника Школи професора Єльникової Г.В.

У Школі беруть участь науковці, аспіранти, магістранти, педагоги-дослідники з України та з-за кордону. Учасники обмінювались власними результатами досліджень у різних сферах управлінської та педагогічної діяльності. Відрадно, що на одній з секцій, яку модерувала доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти Боднар Оксана Степанівна, було презентовано оnline-виступи науковців та здобувачів наукових ступенів кафедри педагогіки та менеджменту освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серед виступаючих:  Боднар О.С. ознайомила присутніх з темою «Аналітико-експертний підхід до аналізу експериментальних даних досліджень». Наступною була доповідь доктора педагогічних наук, професора кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Калаур С.М. та магістрантки спеціальності 073 Менеджмент Туровської І.О. на тему «Інтеграція адаптивного та акмеологічного підходу в управління медичним коледжем». Цікавим був виклад дослідження «Рейтинговий підхід до аналізу уроку», підготовлений кандидатом філологічних наук, викладачем кафедри української мови та методики її навчання Гапон Л.О.

Виступ професора кафедри педагогіки та менеджменту освіти Боднар О.С.

Виступ професора кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Калаур С.М.

Участь у засіданні взяла кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Груць Галина Михайлівна. Разом з магістранткою підготували виступ на тему «Використання аксіологічного підходу для управління організаційною поведінкою персоналу в адаптивному аспекті». Крім цього, у Школі взяли участь магістранти спеціальності 073 Менеджмент: Василенко Г.Д. (Тема «Адаптивний компонент експертно-консультативної діяльності Центру професійного розвитку); ), Котляр І. Я. (Тема «Складові організаційної компетентності персоналу закладу загальної середньої освіти»).

Виступ викладача кафедри української мови та методики її викладання Гапон Л.О

Слухачі мали змогу послухати багатьох відомих вчених-професорів Крижка В.В., Тимошко Г.М., Рябову З.В., члена експертної ради МОН Лазарєва М.І. та інших.
Дуже дякую організатору школи доктору педагогічних наук, професору Єльниковій Галин Василівні за енергію наукових пошуків та інтеракцію. Віримо, що участь у Школі стимулюватиме наших  магістрантів до подальших наукових досліджень! Доки живе наука – Україна непереможна!

Підготувала доктор педагогічних наук, професор Боднар О.С.