ТНПУ став учасником
міжнародної ініціативи єднання
закладів вищої освіти
України та Європи

Вже вдруге наш університет став учасником міжнародної ініціативи єднання закладів вищої освіти України та Європи. На зустрічі було представлено представників Альянсу Європейських університетів, 15 університетів з різних країн ЄС, Еразмус-офіс в Україні в особі керівника п. С. Шитікової та 15 університетів України. В ході зустрічі було окреслено потенційні шляхи твінінгу університетів та їх продуктивної співпраці.

До головних пріоритетів належить участь українських вишів у проєктах Еразмус+ та збільшення кількості індивідуальних грантів для науково-педагогічних працівників на провадження наукових досліджень та студентів для навчання на базах університетів-партнерів. У зв’язку з війною на території України, Еразмус-офіс розширив коло програм, у яких Україна може брати участь як країна-партнер. До слова, зараз є активні конкурси, в яких можна брати участь (дедлайн вересень-жовтень 2022 р.). Зокрема, це створення центрів професійно-технічної освіти та інноваційних альянсів. Детальніше інформацію можна знайти тут Erasmusplus,  Circle-U.

Також, іноземними партнерами було наголошено на необхідності посилення іншомовної компетентності студентам та науково-педагогічним працівникам українських вишів, позаяк участь в програмах вимагає знання англійської мови на рівні В1-С1 (залежно від вимог конкурсу).

ТНПУ став учасником міжнародної ініціативи єднання закладів вищої освіти України та Європи     ТНПУ став учасником міжнародної ініціативи єднання закладів вищої освіти України та Європи

Галина Фальфушинська,
Проректор з наукової роботи