ТНПУ запрошує на навчання абітурієнтів на основі ОКР «Молодший спеціаліст»
ТНПУ запрошує
на навчання абітурієнтів
на основі ОКР «Молодший спеціаліст»

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка здавна співпрацює із Галицьким фаховим коледжем імені В'ячеслава Чорновола.

У рамках дружньої співпраці на свято вручення дипломів випускникам коледжу завітали представники ТНПУ. Ректор Богдан Богданович Буяк, проректор з навчально-методичної роботи Ігор Васильович Гевко та відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Романович Древніцький не лише розділили трепетну святкову мить із випускниками, а й запросили їх до дружньої родини ТНПУ.

Якщо ж ви теж мрієте увійти до числа найкращих студентів ТНПУ, то радимо Вам ознайомитися із алгоритмом прийому документів для вступників.

ТНПУ запрошує на навчання абітурієнтів на основі ОКР «Молодший спеціаліст»

Провідний фахівець проектно-аналітичного відділу
Ірина Гороховянко