Шановні абітурієнти, чекаємо вас у стінах Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
Шановні абітурієнти,
чекаємо вас у стінах
Тернопільського національного
педагогічного університету
імені Володимира Гнатюка

Наведемо декілька фактів про наш університет:
  • ТНПУ визнано найкращим серед педагогічних закладів вищої освіти України.
  • Також багато років він лідирує за показниками працевлаштування серед педагогічних закладів вищої освіти України.
  • У ТНПУ найкращий професорсько-викладацький склад. Наші викладачі не лише мають великий досвід в Україні, а й стажуються за кордоном.
  • Активне студентське життя. Окрім навчання наші студенти проводять весело свої студентські роки.
  • ТНПУ займає лідерські позиції на освітянській ниві.
  • Університет пропонує суспільству широкий спектр актуальних освітніх програм різних рівнів, забезпечує високий рівень підготовки фахівців, які успішно знаходять себе у житті.
ТНПУ обирає кращих - кращі обирають ТНПУ

І найголовніше, якісна вища освіта – ключ до того, щоб в майбутньому стати справжнім фахівцем своєї справи. Саме це ви зможете отримати у нашому університеті.

Пам'ятайте: ТНПУ обирає кращих - кращі обирають ТНПУ!

З усіх питань вступної кампанії запрошуємо звертатись на гарячу інформаційно-консультаційну лінію приймальної комісії ТНПУ:
Тел. (098) 416-65-93
Тел. (063) 952-00-05