Викладачі факультету

фізичного виховання ТНПУ

продовжують налагоджувати

міжнародні відносини

Завідувач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка – доц. Наумчук В. І. та завідувач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови – проф. Задорожна І. П. включені до складу Міжнародного наукового комітету Encuentro Journal (ISSN 1989-0796), що знаходиться у провінції Гвадалахара (Іспанія) і у теперішній час індексується Web of Science Group та оцінюється Scopus.

Викладачі факультету фізичного виховання ТНПУ продовжують налагоджувати міжнародні відносини Викладачі факультету фізичного виховання ТНПУ продовжують налагоджувати міжнародні відносини

Окрім цього, Наумчук В. І. є міжнародним оглядачем JUMORA: Jurnal Moderasi Olahraga – нового журналу з фізичного виховання та спорту, який започатковано у 2021 році департаментом спортивної освіти, педагогічного факультету Університету Мааріфа Нахдлатул Улама Кебумен (Індонезія).

Викладачі факультету фізичного виховання ТНПУ продовжують налагоджувати міжнародні відносини   Викладачі факультету фізичного виховання ТНПУ продовжують налагоджувати міжнародні відносини

Хома Олександр,
асистент кафедри фізичного виховання